Pozostajemy otwarci, bezpiecznie, dla Was.

Informujemy, że pomimo obostrzeń, nasze Studio nadal pozostaje otwarte. Jednakże bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przeczytaj o nowych zasadach.  

W dobie pandemii szczególnie należy zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję, zarówno fizyczną jak i psychiczną. Budowanie odporności to nie tylko ruch na świeżym powietrzu czy zdrowa dieta. Warto zaopiekować się także swoim dobrym samopoczuciem oraz komfortem psychicznym. Stres związany z pandemią i jej skutkami oraz niepokój o zdrowie najbliższych, towarzyszy wielu z Was już od kilku miesięcy. Może być on powodem objawów somatycznych i ogólnego gorszego samopoczucia oraz rozdrażnienia i obniżonego nastroju.  

Sesje w Sonorze dają możliwość odprężenia i zapomnienia o codziennych troskach. Skutecznie podwyższają nastrój i niwelują napięcia. Dodatkowo sesje są bezpieczne, ponieważ tego typu masaż nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem. W trakcie sesji leży on wewnątrz instrumentu i oddzielony jest od osoby wykonującej masaż ściankami tuby. Podczas spotkania przebywacie w gabinecie tylko we dwójkę. Sesje odbywają się w bezpiecznych odstępach czasu, a sala jest regularnie wietrzona oraz dezynfekowana.  

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w Sonora Studio:

  • zakryj usta i nos
  • umyj lub zdezynfekuj ręce po przyjściu do studia
  • wizyty umawiamy tylko telefonicznie
  • vouchery wysyłamy wyłącznie drogą mailową do własnego wydruku
  • przyjmujemy osoby zdrowe

  Pamiętajcie, tylko i wyłącznie dzięki Wam (i dla Was) nasze studio istnieje!