Sesje dla dwojga lub indywidualne – na Walentynki.

W te zimne dni trochę ciepła przyda się każdemu. Otulina z dźwięków Sonory jak miły, ciepły kocyk przeniesie Cię w świat przyjemności, ukoi i podniesie nastrój.Zadbaj o spotkanie z samym sobą w atmosferze intymności i ciepła.

A może zrobisz to razem z najbliższą/najbliższym?Sesja dla dwojga podzielona jest pomiędzy dwie osoby. Najpierw jedna leży wewnątrz instrumentu i korzysta z masażu wibracją, a druga leży obok instrumentu, wsłuchując się w jego dźwięki. Później zamieniają się. Każda z osób korzysta z masażu wewnątrz Sonory około 35-45 min w zależności od wybranej długości sesji. Korzystając z sesji dla dwojga można dwukrotnie wydłużyć czas relaksu, a także wspólnie poddać się niespotykanemu doświadczeniu, co umożliwia późniejszą wymianę doświadczeń i niewątpliwie zbliża ludzi.

Indywidualna sesja relaksacyjna poprzedzona jest krótką rozmową i wstępem do relaksu, następnie odbywa się masaż wibracją w instrumencie, a pod koniec wyprowadzenie ze stanu relaksu i krótkie podsumowanie rozmową.


Cennik sesji:


  • sesja indywidualna 45 min – 130 zł

  • sesja indywidualna 60 min – 170 zł

  • sesja dla dwojga 90 min – 220 zł

  • sesja dla dwojga 120 min – 290 zł


Aby umówić się na sesje zadzwoń Karolina: + 48 793 941 017, Kasia: +48 794 385 531 lub napisz do nas info@sonora.eu. Płatność przelewem z góry lub gotówką na miejscu.


Zapraszamy!