Masaż dźwiękiem


Skorzystaj z relaksacyjnych masaży dźwiękiem w Sonorze - w naszej ofercie znajdziesz sesje indywidualne, sesje dla dwojga oraz sesje grupowe i terapeutyczne

Sonora daje Ci niepowtarzalną okazję by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w subtelnych dźwiękach czując ich wibracje całym swoim ciałem. To połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu.

Oferta i Cennik

SESJE INDYWIDUALNE

Standardowa długość sesji to 60 minut. Dostępne są również sesje trwające 45 minut, polecane dla dzieci i osób, które preferują krótszy relaks. Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu. Wibracja 64 Hz dogłębnie masuje całe ciało, przynosząc ukojenie zmęczonym mięśniom, a subtelna muzyka pozwala wyciszyć się i wejść w stan medytacji. Tak głębokie odprężenie sprzyja regeneracji i poprawie samopoczucia. Relaks w Sonorze pozwoli Tobie odzyskać wewnętrzną równowagę, wsłuchując się w siebie i będąc sam na sam ze sobą. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne.

Cennik sesje indywidualne

45 min ................. 230 zł

60 min ................. 280 zł


SESJE DLA DWOJGA

Sesje dla dwojga podzielone są między dwie osoby. Z początku jedna z osób leży wewnątrz instrumentu i korzysta z masażu wibracją, a druga leży obok instrumentu, wsłuchując się w jego dźwięki. Następnie zamieniają się. Każda z osób korzysta z masażu wewnątrz Sonory około 35-45 minut, w zależności od wybranej długości sesji. Korzystając z sesji dla dwojga można dwukrotnie wydłużyć czas relaksu, a także wspólnie poddać się niespotykanemu doświadczeniu, co umożliwia późniejszą wymianę wrażeń i niewątpliwie zbliża ludzi.

Cennik sesje dla dwojga

90 min ................. 340 zł

120 min ................. 410 zł


SESJE Z ARMOTAREPAIĄ

Oferujemy również indywidualne lub grupowe sesje relaksacyjnego masażu dźwiękiem z aromaterapią. Zmysłowa kąpiel w dźwiękach, podczas której delikatny zapach naturalnych olejków eterycznych dopełni relaks i pogłębi Twoje doznania poprzez pobudzenie niemalże wszystkich zmysłów.

Cennik sesje indywidualne z aromaterapią

45 min ................. 250 zł

60 min ................. 300 zł


Cennik sesje dla dwojga z aromaterapią

90 min ................. 360 zł

120 min ................ 430 zł


SESJE TERAPEUTYCZNE

Sesje terapeutyczne prowadzone są przez dyplomowaną muzykoterapeutkę lub doradczynię do spraw zdrowia, specjalistkę w zakresie zdrowia psychicznego. Mogą one stanowić formę wspierającą inne metody leczenia. Pierwsza sesja obejmuje wywiad mający na celu określenie potrzeb klienta, celu terapii oraz czasu jej trwania. Każde spotkanie składa się z masażu dźwiękiem oraz rozmowy i wzbogacane jest indywidualnie o dodatkowe techniki. Sesje w Sonorze często wzbudzają silne emocje, wyobrażenia czy wspomnienia, które mogą być poddane dalszej pracy terapeutycznej. Terapia może być pomocna w redukcji napięcia i lęku, łagodzeniu bólu, poprawie samopoczucia czy regulowania nastroju. Jest to zupełnie naturalny sposób na odzyskanie równowagi psychofizycznej, wpisujący się w ideę holistycznego podejścia do zdrowia.

Cennik sesje terapeutyczne

90 min .............. 300 zł


SESJE COACHINGOWE

Wychodząc naprzeciw sympatykom terapii dźwiękiem i samopoznania, proponujemy sesję w Sonorze połączoną z sesją coachingową z wykwalifikowanym life coachem, który będzie towarzyszem zmian zainicjowanych przez wibrację dźwięku. Ta podwójna sesja daje możliwość podjęcia głębokiej pracy z dotychczasowymi przekonaniami, blokadami i własnymi punktami mocy z wykorzystaniem stanu głębokiego relaksu w jaki wprowadza sesja w Sonorze. Podczas rozmowy z coachem zostaniesz usłyszany/a, zobaczony/a, wysłuchany/a - nie zostaniesz sam/a ze swoimi myślami. Będziesz mógł/mogła podzielić się nimi ze specjalistą, a później ustalić cele oraz zaplanować realizację takich pragnień, które są Ci najbardziej potrzebne do wprowadzenia w Twoje życie uczucia ulgi, szczęścia i błogostanu.

Cennik sesje coachingowe

90 min ................. 530 zł


SPOTKANIE BIZNESOWE - PREZENTACJA SONORY

Chcesz poczuć moc dźwięku? Umów się na indywidualne spotkanie i wypróbuj działanie Sonory. Sesja relaksacyjna z prezentacją instrumentu skierowana jest do klienta biznesowego chcącego zarówno poznać działanie instrumentu na własnej skórze jak i uzyskać informacje o naszej ofercie związanej ze sprzedażą instrumentu. Podczas spotkania przedstawiamy tajniki działania instrumentu, rozmawiamy o korzyściach z wdrożenia urządzenia do oferty Twojego gabinetu lub ośrodka oraz omawiamy dostępne Pakiety i formę zamówienia.

Cennik spotkanie biznesowe

120 min ................. 300 zł


SESJE GRUPOWE - KONCERTY NA SONORZE

Sesja grupowa ma charakter koncertu relaksacyjnego i dedykowana jest dla grup od 5-10 osób. Uczestnicy podczas sesji leżą na matach dookoła instrumentu i korzystają z dobrodziejstw muzyki relaksacyjnej Sonory. Relaksacja poprzedzona jest krótkim wstępem i zakończona grą na misach i dzwonkach oraz krótką rozmową. Koncerty relaksacyjne skierowane są do pracowników firm czy grup szkolnych, a nawet przedszkolnych. Mogą stanowić też świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi lub zorganizowanie np. wieczoru panieńskiego. Usługa możliwa jest również z dojazdem do klienta.

Cennik sesje grupowe

Za osobę ................. 70 zł

UMÓW SIĘ NA MASAŻ

Wypróbuj na sobie działanie Sonory w naszym studio w Poznaniu - rezerwacje przez stronę booksy.com

ZAMÓW KARNET

Chcesz spotykać się z nami regularnie? Zamów karnet na 4 sesje masażu w Sonorze i zapłać mniej

ZAMÓW VOUCHER

Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na podarunek dla Twoich bliskich


Za sesję możesz zapłacić na miejscu w dniu wizyty (tylko gotówka) lub przedpłatą (przelew elektroniczny za pośrednictwem Przelewy24) - jeżeli umówiłaś/eś już termin zapłać tutaj: Opłać wizytę

Szukasz terminu, który nie jest dostępny w naszym kalendarzu wizyt? Masz pytania dotyczące Sonory?

Skontaktuj się z nami