osoba podczas masażu dźwiękiem w instrumencie Sonora Sount Tube

Cennik


Skorzystaj z relaksacyjnych masaży dźwiękiem w Sonorze - w naszej ofercie znajdziesz sesje indywidualne, sesje dla dwojga oraz sesje grupowe i terapeutyczne

Sesje w Sonorze to połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu.

Sesje masażu dźwiękiem

oferta i cennik masaż w Sonorze - sesje indywidualne i dla dwojga

osoba podczas masażu dźwiękiem w instrumencie Sonora Sount Tube
osoba podczas masażu dźwiękiem w instrumencie Sonora Sount Tube
SESJE INDYWIDUALNE

Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu. Wibracja 64 Hz dogłębnie masuje całe ciało, przynosząc ukojenie zmęczonym mięśniom, a subtelna muzyka pozwala wyciszyć się i wejść w stan medytacji. Tak głębokie odprężenie sprzyja regeneracji i poprawie samopoczucia. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne.

Cennik sesje indywidualne

45 min ................. 250 zł

60 min ................. 300 zł

relaks po masażu dźwiękiem w instrumencie Sonora Sount Tube

SESJE DLA DWOJGA

Sesje dla dwojga podzielone są między dwie osoby. Z początku jedna z osób leży wewnątrz instrumentu i korzysta z masażu wibracją, a druga leży obok instrumentu, wsłuchując się w jego dźwięki. Następnie zamieniają się. Każda z osób korzysta z masażu wewnątrz Sonory około 35-45 minut, w zależności od wybranej długości sesji. Korzystając z sesji dla dwojga można wspólnie poddać się niespotykanemu doświadczeniu jakim jest sesja w Sonorze.

Cennik sesje dla dwojga

90 min ................. 360 zł

120 min ................. 430 zł

olejki do aromaterapii

SESJE Z AROMATERAPIĄ

Oferujemy również indywidualne lub grupowe sesje relaksacyjnego masażu dźwiękiem z aromaterapią. Zmysłowa kąpiel w dźwiękach, podczas której delikatny zapach naturalnych olejków eterycznych dopełni relaks i pogłębi Twoje doznania poprzez pobudzenie niemalże wszystkich zmysłów.

Cennik sesje indywidualne z aromaterapią

45 min ................. 270 zł

60 min ................. 320 zł


Cennik sesje dla dwojga z aromaterapią

90 min ................. 380 zł

120 min ................ 450 zł

poduszka do termoterapii

SESJE Z TERMOTERAPIĄ

Dla ciepłolubnych oraz tych, którym towarzyszy ból oferujemy sesje masażu dźwiękiem w Sonorze z wykorzystaniem terapeutycznych okładów cieplnych ThermoDoctor, wypełnionych ziarnem pszenicy. Okład daje uczucie miłego otulenia ciepłem, gdyż pod swoim ciężarem dostosowuje się do kształtu ciała.

Cennik sesje indywidualne z temoterapią

45 min ................. 250 zł

60 min ................. 300 zł


Cennik sesje dla dwojga z termoterapią

90 min ................. 360 zł

120 min ................ 430 zł

misy do masażu dźwiękiem i instrument Sonora Soun Tube

RELAKS W SONORZE Z MISAMI

To wyjątkowa kombinacja wibroterapeutyczna: połączenie klasycznego masażu misami tybetańskimi wg metody Petera Hessa oraz masażu dźwiękiem w Sonorze. Wibracja i muzyka Sonory wyjątkowo szybko rozluźniają mięśnie i wyciszają umysł, a także wyostrzają zmysły. Dzięki temu kolejny etap masażu z użyciem mis tybetańskich działa jeszcze głębiej.

Cennik sesje w Sonorze z misami

90 min ................. 400 zł

Sesje terapeutyczne

oferta i cennik - masaż w Sonorze połączony z sesją terapeutyczną lub coachingowąterapeutka i pacjent po sesji w Sonorze
SESJE TERAPEUTYCZNE i COACHINGOWE W SONORZE

Wychodząc naprzeciw sympatykom terapii dźwiękiem i samopoznania, proponujemy sesję w Sonorze połączoną z sesją terapeutyczną lub coachingową. Ta podwójna sesja daje możliwość podjęcia głębokiej pracy z dotychczasowymi przekonaniami, blokadami i z wykorzystaniem stanu głębokiego relaksu w jaki wprowadza sesja w Sonorze. Sesje terapeutyczne i coachingowe w Sonorze mogą być pomocne w redukcji napięcia i lęku, łagodzeniu bólu, poprawie samopoczucia. Jest to zupełnie naturalny sposób na odzyskanie równowagi psychofizycznej, wpisujący się w ideę holistycznego podejścia do zdrowia.

kobieta podczas sesji masażu dźwiękiem w Sonorze

SESJE TERAPEUTYCZNE

Sesje terapeutyczne prowadzone są przez dyplomowaną muzykoterapeutkę lub doradczynię do spraw zdrowia, specjalistkę w zakresie zdrowia psychicznego. Mogą one stanowić formę wspierającą inne metody leczenia. Pierwsza sesja obejmuje wywiad mający na celu określenie potrzeb klienta, celu terapii oraz czasu jej trwania. Każde spotkanie składa się z masażu dźwiękiem oraz rozmowy i wzbogacane jest indywidualnie o dodatkowe techniki.

Cennik sesje terapeutyczne

90 min .............. 320 zł

kobieta podczas sesji masażu dźwiękiem w Sonorze

SESJE COACHINGOWE

Podczas sesji coachingowej spotkasz się z wykwalifikowanym life coachem, który będzie towarzyszem zmian zainicjowanych przez wibrację dźwięku. Podczas rozmowy z coachem zostaniesz usłyszany/a, zobaczony/a, wysłuchany/a - nie zostaniesz sam/a ze swoimi myślami. Będziesz mógł/mogła podzielić się nimi ze specjalistą, a później ustalić cele oraz zaplanować realizację takich pragnień, które są Ci najbardziej potrzebne do wprowadzenia w Twoje życie uczucia ulgi, szczęścia i błogostanu.

Cennik sesje coachingowe

90 min ................. 555 zł

Inne sesje

oferta i cennik - sesje grupowe, koncerty i pokazy instrumentu Sonora Sound Tube

kobieta podczas sesji masażu dźwiękiem w Sonorze

SESJE GRUPOWE - KONCERTY NA SONORZE

Sesja grupowa ma charakter koncertu relaksacyjnego i dedykowana jest dla grup od 5-10 osób. Uczestnicy podczas sesji leżą na matach dookoła instrumentu i korzystają z dobrodziejstw muzyki relaksacyjnej Sonory. Relaksacja poprzedzona jest krótkim wstępem i zakończona grą na misach i dzwonkach oraz krótką rozmową. Koncerty relaksacyjne skierowane są do pracowników firm czy grup szkolnych, a nawet przedszkolnych. Mogą stanowić też świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi lub zorganizowanie np. wieczoru panieńskiego. Usługa możliwa jest również z dojazdem do klienta.

Cennik sesje grupowe

Za osobę ................. 75 zł

struny instrumentu to terapii dźwiękiem Sonora Sound Tube

SPOTKANIE BIZNESOWE - PREZENTACJA SONORY

Chcesz poczuć moc dźwięku? Umów się na indywidualne spotkanie i wypróbuj działanie Sonory. Sesja relaksacyjna z prezentacją instrumentu skierowana jest do klienta biznesowego chcącego zarówno poznać działanie instrumentu na własnej skórze jak i uzyskać informacje o naszej ofercie związanej ze sprzedażą instrumentu. Podczas spotkania przedstawiamy tajniki działania instrumentu, rozmawiamy o korzyściach z wdrożenia urządzenia do oferty Twojego gabinetu lub ośrodka oraz omawiamy dostępne Pakiety i formę zamówienia.

Cennik spotkanie biznesowe

120 min ................. 320 zł

UMÓW SIĘ NA MASAŻ

Wypróbuj na sobie działanie Sonory w naszym studio w Poznaniu - rezerwacje przez stronę booksy.com

ZAMÓW KARNET

Chcesz spotykać się z nami regularnie? Zamów karnet na 4 sesje masażu w Sonorze i zapłać mniej

ZAMÓW VOUCHER

Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na podarunek dla Twoich bliskich


Za sesję możesz zapłacić na miejscu w dniu wizyty (tylko gotówka) lub przedpłatą (przelew elektroniczny za pośrednictwem Przelewy24) - jeżeli umówiłaś/eś już termin zapłać tutaj: Opłać wizytę

Szukasz terminu, który nie jest dostępny w naszym kalendarzu wizyt? Masz pytania dotyczące Sonory?

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów

zobacz, co mówią Ci, którzy skorzystali z masażu dźwiękiem w instrumencie Sonora Sound Tube


"Prezent w postaci masażu dźwiękiem był dla mnie strzałem w dziesiątkę! Niesamowite przeżycie połączenia z każdą komórką ciała poprzez wibracje. Napięcia puściły, wyszłam zrelaksowana i zaopiekowana."

- Agnieszka P.

"Pozycja obowiązkowa dla wszystkich eksploratorów dźwięku. Dźwięki instrumentu w połączeniu z przytulną atmosferą studia zapewniają mega relaksujące doświadczenie. Czysto i profesjonalnie!"

- Iga F.

"Sonora Sound Tube za każdym razem serwuje inną podróż relaksacyjną. Instrument sam w sobie jest wart podziwu, a dźwięk i rezonans powodują wspaniałe doznania. Atmosfera w Studio niezwykle przyjemna."

- Krzysztof G.

"Świetne odprężenie. Wibracje dotykają każdej komórki. Wspaniałe dźwięki, które relaksują. Godzina pełna przyjemności, odprężenia, spokoju. Warto skorzystać i dać się ponieść pozytywnej energii."

- Izabela B.