Masaż dźwiękiem


Poznaj działanie Sonory, skorzystaj z relaksacyjnych masaży dźwiękiem


Sonora daje Ci niepowtarzalną okazję by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w subtelnych dźwiękach czując ich wibracje całym swoim ciałem. To połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu. W ofercie Sonora Studio znajdziesz indywidualne sesje relaksacyjnego masażu dźwiękiem, sesje dla dwojga oraz sesje grupowe i terapeutyczne. Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu i zarezerwuj termin sesji.

Umów się na masaż dźwiękiem

Sonora Studio mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 31/5. Jeśli chcesz zarezerwować termin na sesję masażu dźwiękiem wybierz jedną z trzech opcji:

ZAREZERWUJ WIZYTĘ PRZEZ BOOKSY.COM

Nie czekaj, sprawdź odrazu naszą dostępność i zarezerwuj termin online. Skorzystaj z terminarza wizyt na naszym profilu w aplikacji Booksy.com

WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACJI

Podaj nam swoje preferencje dotyczące daty i godziny, a my po sprawdzeniu dostępności odezwiemy się do Ciebie z propozycją terminu rezerwacji.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ TELEFONICZNIE

Jeżeli masz pytania dotyczące sesji lub jeżeli wolisz zarezerwować sesję telefonicznie, zadzwoń: Kasia 794-385-531 (przyjmuje od pn do pt 12-15 oraz weekendy).

Oferta Sonora Studio

SESJE INDYWIDUALNE

Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu. Dzięki temu może doświadczać działania fal dźwiękowych we wnętrzu Sonory. Wibracja wędruje przez mięśnie, tkanki i kości, docierając w każdy zakamarek ciała, a subtelna muzyka pozwala na odpłynięcie w sen lub wejście w stan medytacji. Drgania dogłębnie masują ciało oraz relaksują umysł. Taki stan sprzyja uwalnianiu emocji, regeneracji i poprawie samopoczucia. Relaks w Sonorze pozwoli Tobie odzyskać wewnętrzną równowagę, wsłuchać się w siebie i pobyć z samym sobą. Masaż wibracją dodatkowo pogłębi stan odprężenia i przyniesie ukojenie zmęczonym mięśniom. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne. Standardowa długość sesji to 60 minut. Dostępne są również sesje trwające 45 minut polecane dla dzieci i osób, które preferują krótszy relaks. Wibracja 64 Hz dogłębnie masuje całe ciało rozchodząc się po mięśniach, tkankach i kościach, a subtelna muzyka pozwala wyciszyć się umysłowi.

Cennik sesje indywidualne

45 min ................. 150 zł

60 min ................. 200 zł

SESJE DLA DWOJGA

Sesje dla dwojga podzielone są między dwie osoby. Z początku jedna z osób leży wewnątrz instrumentu i korzysta z masażu wibracją, a druga leży obok instrumentu, wsłuchując się w jego dźwięki. Następnie zamieniają się. Każda z osób korzysta z masażu wewnątrz Sonory około 35-45 minut, w zależności od wybranej długości sesji. Korzystając z sesji dla dwojga można dwukrotnie wydłużyć czas relaksu, a także wspólnie poddać się niespotykanemu doświadczeniu, co umożliwia późniejszą wymianę wrażeń i niewątpliwie zbliża ludzi.

Cennik sesje dla dwojga

90 min ................. 260 zł

120 min ................. 330 zł

SESJE Z AROMATERAPIĄ

Oferujemy również indywidualne lub grupowe sesje relaksacyjnego masażu dźwiękiem z aromaterapią. Zmysłowa kąpiel w dźwiękach, podczas której delikatny zapach naturalnych olejków eterycznych dopełni relaks i pogłębi Twoje doznania poprzez pobudzenie niemalże wszystkich zmysłów.

Cennik sesje indywidualne z aromaterapią

45 min ................. 170 zł

60 min ................. 220 zł


Cennik sesje dla dwojga z aromaterapią

90 min ................. 280 zł

120 min ................ 350 zł

SESJE TERAPEUTYCZNE

Sesje terapeutyczne z wykorzystaniem Sonory prowadzone są przez dyplomowanego muzykoterapeutę. Pierwsza sesja trwa 120 minut i obejmuje wstępny wywiad mający na celu postawienie diagnozy, określenie potrzeb klienta i celu terapii oraz jej czasu trwania. Każde kolejne spotkanie trwa 90 minut i składa się z masażu dźwiękiem oraz rozmowy. Wspomagająco mogą być zastosowane także inne techniki terapeutyczne. Sesje z wykorzystaniem Sonory to naturalny sposób na odzyskanie równowagi psychofizycznej wpisujący się w założenia holistycznego podejścia do zdrowia.

Cennik sesje terapeutyczne

120 min (pierwsze spotkanie) ............. 300 zł

90 min (kolejne spotkanie) ................. 250 zł

SPOTKANIE BIZNESOWE - PREZENTACJA SONORY

Chcesz poczuć moc dźwięku? Umów się na indywidualne spotkanie i wypróbuj działanie Sonory. Sesja relaksacyjna z prezentacją instrumentu skierowana jest do klienta biznesowego chcącego zarówno poznać działanie instrumentu na własnej skórze jak i uzyskać informacje o naszej ofercie związanej ze sprzedażą instrumentu. Podczas spotkania przedstawiamy tajniki działania instrumentu, rozmawiamy o korzyściach z wdrożenia urządzenia do oferty Twojego gabinetu lub ośrodka oraz omawiamy dostępne Pakiety i formę zamówienia.

Cennik spotkanie biznesowe

120 min ................. 220 zł

SESJE GRUPOWE - KONCERTY NA SONORZE

Sesja grupowa ma charakter koncertu relaksacyjnego i jest dedykowana jest dla grup od 5-10 osób. Uczestnicy podczas sesji leżą na matach dookoła instrumentu i korzystają z dobrodziejstw muzyki relaksacyjnej Sonory. Relaksacja poprzedzona jest krótkim wstępem i zakończona grą na misach i dzwonkach oraz krótką rozmową. Koncerty relaksacyjne skierowane są do grup szkolnych, przedszkolnych czy pracowniczych, ale mogą stanowić też świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Usługa możliwa jest również z dojazdem do klienta.

Cennik sesje grupowe

Za osobę ................. 50 zł

Umów się na masaż dźwiękiem

Sonora Studio mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 31/5. Jeśli chcesz zarezerwować termin na sesję masażu dźwiękiem wybierz jedną z trzech opcji:

ZAREZERWUJ WIZYTĘ PRZEZ BOOKSY.COM

Nie czekaj, sprawdź odrazu naszą dostępność i zarezerwuj termin online. Skorzystaj z terminarza wizyt na naszym profilu w aplikacji Booksy.com

WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACJI

Podaj nam swoje preferencje dotyczące daty i godziny, a my po sprawdzeniu dostępności odezwiemy się do Ciebie z propozycją terminu rezerwacji.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ TELEFONICZNIE

Jeżeli masz pytania dotyczące sesji lub jeżeli wolisz zarezerwować sesję telefonicznie, zadzwoń: Kasia 794-385-531 (przyjmuje od pn do pt 12-15 oraz weekendy).

Za sesję możesz zapłacić na miejscu w dniu wizyty (tylko gotówka) lub przedpłatą (przelew tradycyjny lub elektroniczny za pośrednictwem Przelewy24). Szczegóły otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację

Szukasz terminu, który nie jest dostępny w naszym kalendarzu wizyt? Masz pytania dotyczące Sonory?

Skontaktuj się z nami

Vouchery

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, który zapamięta na długo?


Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na podarunek dla Twoich bliskich. Relaks w dźwiękach Sonory pozytywnie zaskoczy zarówno Ciebie jak i obdarowanego. Podaruj bliskim zdrowie oraz dobre sampopoczucie.

"Prezent w postaci masażu dźwiękiem był dla mnie strzałem w dziesiątkę! Niesamowite przeżycie połączenia z każdą komórką ciała poprzez wibracje. Napięcia puściły, wyszłam zrelaksowana i zaopiekowana."


Agnieszka P.

"Pozycja obowiązkowa dla wszystkich eksploratorów dźwięku. Dźwięki instrumentu w połączeniu z przytulną atmosferą studia zapewniają mega relaksujące doświadczenie. Czysto i profesjonalnie!"


Iga F.

"Sonora Sound Tube za każdym razem serwuje inną podróż relaksacyjną. Instrument sam w sobie jest wart podziwu, a dźwięk i rezonans powodują wspaniałe doznania. Atmosfera w Studio niezwykle przyjemna."


Krzysztof G.

"Świetne odprężenie. Wibracje dotykają każdej komórki. Wspaniałe dźwięki, które relaksują. Godzina pełna przyjemności, odprężenia, spokoju. Warto skorzystać i dać się ponieść pozytywnej energii."


Izabela B.

6 powodów dla których warto podarować bliskim sesję w Sonorze


 • Jest innowacyjna i z pewnością mile zaskoczy osobę, której wręczysz voucher.
 • Obdarowujesz bliskich troską o ich dobre samopoczucie i wzmacniasz ich zdrowie.
 • Pozostawiasz minimalny ślad węglowy ograniczony do tego, który powstaje z samodzielnego wydruku vouchera, zużycia kilku świeczek podczas sesji oraz dojazdu do naszego Studia. W ten sposób zapewniasz bliskim ekskluzywny prezent na najwyższym poziomie dbając jednocześnie o środowisko.
 • Naturalny, pierwotny dźwięk Sonory różni się od innych popularnych masaży dźwiękiem zapewniając zupełnie nowe doświadczenie.
 • Masaż jest bezpieczny i komfortowy, wykonuje się go w ubraniu, bezdotykowo i bez bliskiego kontaktu z klientem.
 • Voucher ląduje u Ciebie najdalej na drugi dzień, bez wychodzenia z domu!

Zamów voucher

Voucher otrzymasz drogą mailową do samodzielnego wydruku w PDF po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Może to potrwać około 1-2 dni roboczych. W nagłych wypadkach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 794 385 531. Voucher ważny jest przez 90 dni.

Studio Sonora

Sonora Studio

BUKOWSKA 31/5, POZNAŃ

Sonora Studio Masażu i Terapii Dźwiękiem położone jest na Jeżycach nieopodal MTP. Studio znajduje się na półpiętrze stylowej kamienicy z 1905 roku. Dla klientów dostępny jest płatny parking bezpośrednio przed budynkiem lub na ul. Wawrzyniaka. Studio posiada dwa gabinety o powierzchni 20 mkw i 35 mkw, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. W naszym Studio odbywa się obecnie muzykoterapia, fizjoterapia i masaże oraz psychoterapia. Istnieje możliwość podnajmu gabinetu na eventy, warsztaty, zajęcia lub sesje zdjęciowe.


Godziny otwarcia

pn - nd: 10:00 - 22:00


*Godziny otwarcia Studia są uzależnione od godzin pracy poszczególnych terapeutów. Wizyty możliwe są tylko po wcześniejszym umówieniu się.


Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w Sonora Studio:

 • zakryj usta i nos
 • umyj lub zdezynfekuj ręce po przyjściu do studia
 • wizyty umawiamy tylko telefonicznie, mailowo lub przez aplikację Booksy
 • vouchery wysyłamy wyłącznie drogą mailową do samodzielnego wydruku
 • przyjmujemy osoby zdrowe