Masaż dźwiękiem


Skorzystaj z relaksacyjnych masaży dźwiękiem w Sonorze - w naszej ofercie znajdziesz sesje indywidualne, sesje dla dwojga oraz sesje grupowe i terapeutyczne

Sonora daje Ci niepowtarzalną okazję by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w subtelnych dźwiękach czując ich wibracje całym swoim ciałem. To połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu.

Oferta i Cennik

SESJE INDYWIDUALNE

Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu. Dzięki temu może doświadczać działania fal dźwiękowych we wnętrzu Sonory. Wibracja wędruje przez mięśnie, tkanki i kości, docierając w każdy zakamarek ciała, a subtelna muzyka pozwala na odpłynięcie w sen lub wejście w stan medytacji. Drgania dogłębnie masują ciało oraz relaksują umysł. Taki stan sprzyja uwalnianiu emocji, regeneracji i poprawie samopoczucia. Relaks w Sonorze pozwoli Tobie odzyskać wewnętrzną równowagę, wsłuchać się w siebie i pobyć z samym sobą. Masaż wibracją dodatkowo pogłębi stan odprężenia i przyniesie ukojenie zmęczonym mięśniom. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne. Standardowa długość sesji to 60 minut. Dostępne są również sesje trwające 45 minut polecane dla dzieci i osób, które preferują krótszy relaks. Wibracja 64 Hz dogłębnie masuje całe ciało rozchodząc się po mięśniach, tkankach i kościach, a subtelna muzyka pozwala wyciszyć się umysłowi.

Cennik sesje indywidualne

45 min ................. 150 zł

60 min ................. 200 zł


SESJE DLA DWOJGA

Sesje dla dwojga podzielone są między dwie osoby. Z początku jedna z osób leży wewnątrz instrumentu i korzysta z masażu wibracją, a druga leży obok instrumentu, wsłuchując się w jego dźwięki. Następnie zamieniają się. Każda z osób korzysta z masażu wewnątrz Sonory około 35-45 minut, w zależności od wybranej długości sesji. Korzystając z sesji dla dwojga można dwukrotnie wydłużyć czas relaksu, a także wspólnie poddać się niespotykanemu doświadczeniu, co umożliwia późniejszą wymianę wrażeń i niewątpliwie zbliża ludzi.

Cennik sesje dla dwojga

90 min ................. 260 zł

120 min ................. 330 zł


SESJE Z ARMOTAREPAIĄ

Oferujemy również indywidualne lub grupowe sesje relaksacyjnego masażu dźwiękiem z aromaterapią. Zmysłowa kąpiel w dźwiękach, podczas której delikatny zapach naturalnych olejków eterycznych dopełni relaks i pogłębi Twoje doznania poprzez pobudzenie niemalże wszystkich zmysłów.

Cennik sesje indywidualne z aromaterapią

45 min ................. 170 zł

60 min ................. 220 zł


Cennik sesje dla dwojga z aromaterapią

90 min ................. 280 zł

120 min ................ 350 zł


SESJE TERAPEUTYCZNE

Sesje terapeutyczne z wykorzystaniem Sonory prowadzone są przez dyplomowanego muzykoterapeutę. Pierwsza sesja trwa 120 minut i obejmuje wstępny wywiad mający na celu postawienie diagnozy, określenie potrzeb klienta i celu terapii oraz jej czasu trwania. Każde kolejne spotkanie trwa 90 minut i składa się z masażu dźwiękiem oraz rozmowy. Wspomagająco mogą być zastosowane także inne techniki terapeutyczne. Sesje z wykorzystaniem Sonory to naturalny sposób na odzyskanie równowagi psychofizycznej wpisujący się w założenia holistycznego podejścia do zdrowia.

Cennik sesje terapeutyczne

120 min (pierwsze spotkanie) ...... 300 zł

90 min (kolejne spotkanie) ...... 250 zł


SPOTKANIE BIZNESOWE - PREZENTACJA SONORY

Chcesz poczuć moc dźwięku? Umów się na indywidualne spotkanie i wypróbuj działanie Sonory. Sesja relaksacyjna z prezentacją instrumentu skierowana jest do klienta biznesowego chcącego zarówno poznać działanie instrumentu na własnej skórze jak i uzyskać informacje o naszej ofercie związanej ze sprzedażą instrumentu. Podczas spotkania przedstawiamy tajniki działania instrumentu, rozmawiamy o korzyściach z wdrożenia urządzenia do oferty Twojego gabinetu lub ośrodka oraz omawiamy dostępne Pakiety i formę zamówienia.

Cennik spotkanie biznesowe

120 min ................. 220 zł


SESJE GRUPOWE - KONCERTY NA SONORZE

Sesja grupowa ma charakter koncertu relaksacyjnego i jest dedykowana jest dla grup od 5-10 osób. Uczestnicy podczas sesji leżą na matach dookoła instrumentu i korzystają z dobrodziejstw muzyki relaksacyjnej Sonory. Relaksacja poprzedzona jest krótkim wstępem i zakończona grą na misach i dzwonkach oraz krótką rozmową. Koncerty relaksacyjne skierowane są do grup szkolnych, przedszkolnych czy pracowniczych, ale mogą stanowić też świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Usługa możliwa jest również z dojazdem do klienta.

Cennik sesje grupowe

Za osobę ................. 50 zł

UMÓW SIĘ NA MASAŻ

Wypróbuj na sobie działanie Sonory w naszym studio w Poznaniu - rezerwacje przez stronę booksy.com

ZAMÓW KARNET

Chcesz spotykać się z nami regularnie? Zamów karnet na 4 sesje masażu w Sonorze i zapłać mniej

ZAMÓW VOUCHER

Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na podarunek dla Twoich bliskich


Za sesję możesz zapłacić na miejscu w dniu wizyty (tylko gotówka) lub przedpłatą (przelew elektroniczny za pośrednictwem Przelewy24) - jeżeli umówiłaś/eś już termin zapłać tutaj: Opłać wizytę

Szukasz terminu, który nie jest dostępny w naszym kalendarzu wizyt? Masz pytania dotyczące Sonory?

Skontaktuj się z nami