instrument do masażu dźwiękiem Sonora Sound Tube

Zamów Sonorę


Sonora to nowe narzędzie do masażu dźwiękiem, które wzbogaci ofertę Twojego gabinetu, spa, hotelu czy centrum wellness i z pewnością zachwyci Twoich klientów

Jesteśmy jedynym i wyłącznym, licencjonowanym producentem instrumentu Sonora Sound Tube. Każdy instrument jest przez nas wykonywany ręcznie na indywidualne zamówienie.

kobieta wykonująca masaż dźwiękiem na instrumencie Sonora Sound Tube

Poszukujesz unikalnego i innowacyjnego produktu, który wyróżni Twoją ofertę? Zobacz, dlaczego warto wybrać Sonorę:


 • UNIKATOWOŚĆ – na świecie jest zaledwie kilkanaście takich instrumentów, dołącz do grona wyjątkowych osób, które oferują holistyczne masaże dźwiękiem we wnętrzu Sonory
 • INNOWACJA – terapia dźwiękiem to stosunkowo nowa i prężnie rozwijająca się dziedzina muzykoterapii

instrument Sonora Sound Tube zbliżenie na korpus rezonansowy

Zamawiając Sonorę otrzymujesz ręcznie wykonany instrument do masażu dźwiękiem


 • Gwarancja jakości – każdy instrument wykonany jest przez nas ręcznie, z najwyższej jakości materiałów
 • Bezpieczny zakup – oferujemy 2 lata gwarancji oraz bezpłatny serwis, ubezpieczenie i wszelkie niezbędne akcesoria
 • Pełna obsługa klienta - organizujemy transport, szkolenia oraz wsparcie w finansowaniu, wdrożeniu i promocji urządzenia

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty poniżej
Akcesoria
Sonora Sound Tube akcesoria do masażu dźwiękiem

Do każdej Sonory dodajemy zestaw niezbędnych akcesoriów wraz z instrukcją obsługi


W zestawie z instrumentem oferujemy szereg akcesoriów umożliwiających bezpieczny transport i przechowywanie, łatwe utrzymanie instrumentu w czystości, jego odpowiednią konserwację oraz samodzielne przeprowadzenie prostej wymiany strun. Oferujemy także dodatkowe wyposażenie będące urozmaiceniem zabiegów w Sonorze.

Wybrane Akcesoria
 • Pokrowiec transportowy


  Trójwarstwowy pokrowiec transportowy chroni instrument w trakcie przenoszenia i przewożenia instrumentu. Zewnętrzna warstwa wykonana z przeciwdeszczowego materiału chroni instrument przed zamoknięciem. Warstwa wewnętrzna to miękki w dotyku polar, który minimalizuje zmianę temperatur podczas transportu w chłodne dni, co jest szczególnie ważne, przy zastosowaniu materiału wykonania instrumentu jakim jest naturalne drewno. Wypełnienie wykonane jest z wytrzymałej i elastycznej pianki poliuretanowej, która chroni instrument przed uszkodzeniem. Pokrowiec zapinany jest czterema klamrami. Pokrowiec chroni również wnętrze instrumentu i zabezpiecza elementy znajdujące się wewnątrz przed wypadnięciem. Wszystkie akcesoria można na czas transportu schować do kieszeni znajdujących się w kołach zamykających tubę z dwóch stron.

  Produkt realizowany na indywidualne zamówienie, nie podlega zwrotowi.

  Przed zakupem zapytaj o aktualną cenę, dostępność produktu oraz terminu realizacji zamówienia. Przycisk „Zapytaj o produkt” przenosi do strony z formularzem zapytania.

 • Box Transportowy


  Box przeznaczony jest do przewożenia instrumentu przyczepą samochodową. Zabezpiecza instrument przed drganiami, pozwala w bezpieczny sposób przemieszczać się nim na kółkach.

  Produkt realizowany na indywidualne zamówienie, nie podlega zwrotowi.

  Przed zakupem zapytaj o aktualną cenę, dostępność produktu oraz terminu realizacji zamówienia. Przycisk „Zapytaj o produkt” przenosi do strony z formularzem zapytania.

 • Zestaw platform transportowych


  Zestaw platform transportowych


  Przed zakupem zapytaj o aktualną cenę, dostępność produktu oraz terminu realizacji zamówienia. Przycisk „Zapytaj o produkt” przenosi do strony z formularzem zapytania.

 • Zestaw drążków do przenoszenia


  Zestaw czterech drążków dedykowanych do przenoszenia instrumentu Sonora Sound Tube. Wykonane z drewna bukowego, bardzo wytrzymałe. Zabezpieczenia zamontowane na końcówce drążka zapobiegają zsunięciu się instrumentu z drążka podczas przenoszenia.


  Przed zakupem zapytaj o aktualną cenę, dostępność produktu oraz terminu realizacji zamówienia. Przycisk „Zapytaj o produkt” przenosi do strony z formularzem zapytania.

Serwis i Gwarancja

Produkowane przez nas instrumenty i akcesoria są objęte dwuletnią gwarancją


W trakcie obowiązywania gwarancji wszelkie usterki wynikające z błędów konstrukcyjnych są przez nas bezpłatnie usuwane i odsyłane na nasz koszt. Dodatkowo oferujemy coroczny serwis instrumentu z możliwością dojazdu do klienta, podczas którego sprawdzimy stan Twojego instrumentu i poszczególnych jego komponentów, a w razie potrzeby dokonamy niezbędnych napraw.

Serwis i naprawy w trakcie trwania okresu gwarancji i po jej zakończeniu:


 • czyszczenie instrumentu
 • retusz ubytków w lakierze
 • wymiana strun
 • wymiana filcu
 • wymiana kółek łożyskowanych
 • naprawa pęknięć i wszelkich uszkodzeń
 • inne

Transport
Sonora Sound Tube box transportowy i pokrowiec

Ty zamawiasz, my dostarczamy. Bezpiecznie i w wybranym przez Ciebie terminie


Nie musisz martwić się transportem - to my dostarczamy nasze instrumenty do klienta. Oferujemy również usługę wniesienia instrumentu, a wszystko to zrobimy w terminie dogodnym dla Ciebie. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi zajmującymi się wysyłkami instrumentów za granicę.


Instrument jest zabezpieczony podczas dostawy poprzez zastosowanie specjalnego pokrowca transportowego oraz boxu.


Sonora Sound Tube box transportowy
Szkolenia
Sonora Sound Tube - kobieta grająca na instrumencie

Chciałbyś zamówić Sonorę, ale nie jesteś pewien swoich umiejętności? Potrzebujesz przeszkolenia personelu do obsługi instrumentu?


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest wiedza i doświadczenie, dlatego opracowaliśmy szkolenia przygotowujące do pracy z instrumentem. Szkolenia odbywają się na dwóch poziomach: podstawowym lub rozszerzonym i mogą obejmować jedną lub więcej osób. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający jego umiejętności do pracy z instrumentem Sonora Sound Tube.

Sonora Sound Tube - elementy instrumentu

Dołącz do szkolenia, podczas którego:


 • dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić sesję
 • poznasz techniki gry na instrumencie
 • pozyskasz podstawową wiedzę teoretyczną z zakresu muzykoterapii, psychoterapii i fizjoterapii
 • poznasz medyczne zastosowanie działania instrumentu Sonora Sound Tube
 • przetestujesz na własnym ciele jak działa instrument
 • dowiesz się jak prawidłowo dbać o instrument
 • nauczysz się samodzielnej wymiany strun

Produkcja Sonory

Sonora jest produkowana w niewielkiej pracowni pod Poznaniem


Wszystko zaczęło się od spotkania dwojga pasjonatów pracy w drewnie, muzyki i rozwoju duchowego – Kasi (z wykształcenia muzyk, lutnik i dyplomowana muzykoterapeutka) i Łukasza (inżynier budowy maszyn, z zamiłowania ślusarz i stolarz).
Każdy instrument jest przez nas wykonywany ręcznie na indywidualne zamówienie, pod konkretne potrzeby i późniejszy sposób użytkowania instrumentu. Wysoką jakość zapewniamy nie tylko poprzez użycie najlepszych materiałów, ale też dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu.


Współpracujemy z firmami z całego świata w zakresie wyposażenia zarówno prywatnych gabinetów terapeutycznych, salonów masażu, jak i ośrodków spa, hoteli, centrów wellness, sanatoriów czy ośrodków terapeutycznych i rehabilitacyjnych.

 • Najlepsze materiały - instrumenty budujemy z najwyższej jakości drewna rezonansowego pozyskiwanego z wyselekcjonowanych drzew porastających wysokie partie gór
 • Precyzja wykonania – wszystkie instrumenty wykonane są ręcznie z dbałością o precyzyjne wykończenie najdrobniejszych detali oraz solidność konstrukcji
 • Naturalne surowce - przy produkcji instrumentu dobieramy materiały tak, aby były wykonane z naturalnych surowców, jednocześnie dbając o ich najwyższą jakość
 • Produkujemy odpowiedzialnie - w trosce o środowisko, ograniczając emisję szkodliwych substancji do atmosfery

Zapytaj o ofertę cenową

Sonora Sound Tube instrument
Sonora Sound Tube Studio Poznań - Sonora Sound Tube instrument

Pozostaw swoje dane, oddzwonimy do Ciebie z ofertą


Podaj branżę, np. prywatny gabinet terapeutyczny / spa, hotel / ośrodek terapeutyczny / inne