Vouchery


Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby, który zapamięta na długo? Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na podarunek dla Twoich bliskich


6 powodów dla których warto podarować bliskim sesję w Sonorze


  • Jest innowacyjna i z pewnością mile zaskoczy osobę, której wręczysz voucher.
  • Obdarowujesz bliskich troską o ich dobre samopoczucie i wzmacniasz ich zdrowie.
  • Dźwięk Sonory różni się od innych popularnych masaży dźwiękiem zapewniając zupełnie nowe doświadczenie.
  • Masaż jest bezpieczny i komfortowy, wykonuje się go w ubraniu, bezdotykowo i bez bliskiego kontaktu z klientem.


  • Pozostawiasz minimalny ślad węglowy ograniczony do tego, który powstaje z samodzielnego wydruku vouchera, zużycia kilku świeczek podczas sesji oraz dojazdu do naszego Studia. W ten sposób zapewniasz bliskim ekskluzywny prezent na najwyższym poziomie, dbając jednocześnie o środowisko.
  • Voucher ląduje u Ciebie automatycznie po opłaceniu zamówienia - możesz go wydrukować i podarować jeszcze tego samego dnia, wszystko to bez wychodzenia z domu!


Relaks w dźwiękach Sonory z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowaną przez Ciebie osobę

“Prezent w postaci masażu dźwiękiem był dla mnie strzałem w dziesiątkę! Niesamowite przeżycie połączenia z każdą komórką ciała poprzez wibracje. Napięcia puściły, wyszłam zrelaksowana i zaopiekowana.”
1 / 5
"Pozycja obowiązkowa dla wszystkich eksploratorów dźwięku. Dźwięki instrumentu w połączeniu z przytulną atmosferą studia zapewniają mega relaksujące doświadczenie. Czysto i profesjonalnie!"
2 / 5
"Sonora Sound Tube za każdym razem serwuje inną podróż relaksacyjną. Instrument sam w sobie jest wart podziwu, a dźwięk i rezonans powodują wspaniałe doznania. Atmosfera w Studio niezwykle przyjemna."
3 / 5
"Świetne odprężenie. Wibracje dotykają każdej komórki. Wspaniałe dźwięki, które relaksują. Godzina pełna przyjemności, odprężenia, spokoju. Warto skorzystać i dać się ponieść pozytywnej energii."
4 / 5
"Wrażenia niesamowite, sesja wprowadza w niesamowity błogostan, daje ukojenie i wielki spokój. Doskonałe odprężenie po stresującym dniu. Nastraja bardzo pozytywnie, wibracje czułam głównie w obrębie głowy.”
5 / 5

Podaruj bliskim zdrowie oraz dobre samopoczucie, zamów voucher na relaksacyjny masaż dźwiękiem w Sonorze


  • Kliknij przycisk "Zamów voucher", wybierz rodzaj sesji
  • Wybierz formę odbioru lub dostawy (odbiór osobisty, wysyłka lub do wydruku) i opłać zamówienie
  • Na wskazany adres mailowy automatycznie po opłaceniu zamówienia otrzymasz voucher w pliku pdf do samodzielnego wydruku
  • Na wydrukowany voucher wpisz imię i nazwisko, datę ważności oraz numer karty podarunkowej, który otrzymasz na wskazany wzamówieniu numer telefonu i/lub adres e-mail w ciągu 1-2 dni roboczych.