Dziękujemy Dreamersland Festival 2022.

Dreamersland Festival 2022 to festiwal marzycieli! Przed nami otworzyły się nowe drogi rozwoju i milion pomysłów na więcej Sonory w świecie.

Nie da się ukryć – jak sama nazwa wskazuje, Dreamersland to festiwal marzycieli! Przed nami otworzyły się nowe drogi rozwoju i milion pomysłów na więcej Sonory w świecie. Za wszystkie nowo poznane osoby i ich zainteresowanie Sonorą jestem bardzo, ale to baaardzo wdzięczna! Wierzę, że dzięki Wam świat otworzy się na nowe doznanie jakim jest niepowtarzalny masaż dźwiękiem w naszym instrumencie Sonora Sound Tube.

Dzięki Dreamersland Festival 2022 mieliśmy niesamowitą okazję otulić dźwiękami Sonory samego Estasa Tonne! Marzenia się spełniają!!! To wielki zaszczyt i wspaniałe doświadczenie spotkać się osobiście z tą cudowną duszą. Jestem wdzięczna światu za nasze spotkanie na tym festiwalu, wdzięczna przyjaciołom, którzy wspierali w tym przedsięwzięciu, a przede wszystkim wdzięczna Estasowi za przyjęcie naszego zaproszenia do poznania Sonory! Niezwykle miło było usłyszeć z ust Estasa słowa zachwytu nad instrumentem. Wierzę, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie.