Sound Coaching – NOWOŚĆ!

Nowość w naszej ofercie! Sesja indywidualna w instrumencie Sonora Sound Tube wraz z sesją coachingu! Czym jest Sound Coaching? Dowiedz się więcej!

Wychodząc naprzeciw sympatykom terapii dźwiękiem i samopoznania proponujemy sesję w Sonorze, a zaraz po niej 45-minutową sesję z wykwalifikowanym life coachem – Eweliną Jasik, który będzie towarzyszem zmian, które inicjuje dźwięk w Twoim ciele, umyśle i duszy.

Dźwięki Sonory wprowadzą Twój umysł i ciało w stan wyciszenia, wyizolowania od bodźców zewnętrznych, dlatego z większą łatwością możesz zwrócić się do wnętrza Siebie i zrobić przegląd swoich przekonań, zaprogramować w swoim umyśle określone, upragnione cele i wybadać blokady, jakie stawia Ci umysł i ciało na drodze do Twojego błogostanu.

Zatroszcz się o siebie holistycznie!

Zamierzamy dać Ci możliwość omówienia wrażeń, ustanowienia celów, pracy z dotychczasowymi przekonaniami i własnymi punktami mocy z wykorzystaniem stanu głębokiego relaksu w jaki wprowadza sesja w Sonorze podczas sesju 1+1 (sesja w Sonorze 45 min + zaraz po niej sesja coachingu 45 min).


Co to dla Ciebie oznacza?

  • Nie będziesz już musiał/a czesać rozwianych myśli w głowie sam/a
  • Docenisz wartość stanu głębokiego relaksu i wykorzystasz go możliwie najlepiej dla Siebie w dalszej pracy z coachem
  • Zostaniesz wreszcie zobaczony/a, usłyszany/a, wysłuchany/a
  • Nie zostaniesz sam/a ze swoimi myślami, będziesz mógł/mogła podzielić się nimi ze specjalistą i ustalić takie cele oraz zaplanować realizację takich pragnień, które są Tobie najbardziej potrzebne do wprowadzenia w Twoje życie stanu ulgi, szczęścia i błogostanu

Takie combo – sesja Sonora+coaching, to idealny pomysł na prezent dla kogoś, na kim Ci bardzo zależy i życzysz tej osobie, aby mogła odpocząć, odzyskać równowagę życiową, znów się uśmiechać i znaleźć w sobie siłę na wykorzystanie swoich talentów i sięgnięcie po to, co dla niej/niego nalpesze! Nie zwlekaj! Tak, to naprawdę trafiony prezent, przekonasz się 😉

Umów się na sesję Sonora+coaching: https://sonorasoundtube.booksy.com/
Cena 530 zł

Sesja indywidualna w instrumencie Sonora Sound Tube wraz z sesją coachingu prowadzona przez Ewelina Jasik dostępna od sierpnia! Sprawdź koniecznie to połączenie i bierz z relaksu to, co dla Ciebie najlepsze!