Czym jest Sound Coaching – rozmowa z Eweliną Jasik

Czym jest sound coaching i jak dźwięk może wspomagać proces osiągania celów w coachingu? Co odróżnia coaching od psychoterapii? Na czym polega coaching oraz jak wygląda i ile trwa sam proces? Jaką rolę odgrywa Sonora w spotkaniach coachingowych?

Na te pytania usłyszysz odpowiedź w szóstym odcinku podcastu #StorySonory i dowiesz się, czy sound coaching jest dla Ciebie!

Rozmawiam z twórczynią sound coachingu, coachem transformacyjnym i członkinią naszego zespołu – Eweliną Jasik.

Umów się na sesję sound coachingu z Eweliną Jasik w Sonora Studio Masażu i Terapii Dźwiękiem w promocyjnej cenie 430 zł do końca października!

Ewelina Jasik – coach transformacyjny, trenerka umiejętności interpersonalnych, dziennikarka, autorka tekstów, kreatywna dusza, ambasadorka UNICEF, właścicielka marki Body and Mind Coaching Sztuka Komunikacji.

„Każdego dnia podejmuję setki decyzji i wyzwań, które mają wpływ na moje samopoczucie, atmosferę w rodzinie, firmie, moją przyszłość i przyszłość tych, za których czuję się odpowiedzialna. Jako trenerka umiejętności interpersonalnych, promotorka świadomości skutecznej i empatycznej komunikacji, przewodniczka w dobieraniu odpowiednich zasobów personalnych do odpowiednich projektów diagnozuję, edukuję, szkolę, prowadzę warsztaty, wspieram we wdrażaniu rozwiązań zwłaszcza w branży IT, w której jednym z głównych wyzwań jest właśnie sztuka komunikacji.

Hobbystycznie prowadzę na antenie internetowego www.gdyniaradio.com w każdy wtorek o 08:15 autorską audycję pt. „Coaching Café-przy kawie, o tym, co w życiu ważne”. Jestem też współautorką książki „3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość” (wyd. Helion, 2015), publikowałam dla magazynu „Zwierciadło” w czasach, gdy moimi odbiorcami były pary, kobiety, kadra szkół i przedszkoli. W 2020 roku wydałam bajki dla dzieci od 3 do 8 lat pt. „Mądre bajeczki z przedszkolnej półeczki” a także poradnik odzyskiwania i utrzymywania harmonii w życiu pt. „Zaopiekuj się Sobą”.

Jako prelegentka licznych wydarzeń organizowanych m.in przez Kongres Kobiet, Organizacje Edukacyjne, Uczelnie Wyższe oraz International Coaching Federation promuję świadomą komunikację w myśl idei „empatycznej komunikacji” (NVC).

Moja „piątka talentów” wg Instytutu Gallupa, która pomaga mi robić to, co kocham i robić to dobrze, to: RELATION/COMMUNICATION/EMPATHY/INDIVIDUALIZATION/WOO, Motto: Komunikuj-nie komplikuj.”

WWW: www.ewelinajasik.pl

FB: https://www.facebook.com/EwelinaJasik…

YT: https://www.youtube.com/channel/UCN8T…