5 lat Sonora Sound Tube w Polsce!

Z tej okazji mamy dla Was 10% zniżki z kodem rabatowym URODZINY na wszystko, aż do końca października!

Pierwsza Sonora w Polsce powstała we wrześniu 2017 roku. To było już 5 lat temu! Od tego czasu wiele, ale to wiele się zmieniło, sporo poszło na przód, dołączyło do nas kilka osób, które nas wspierają i z którymi tworzymy ten niezwykły na skalę światową projekt.

Z tego miejsca pragnę podziękować każdemu, kto przyczynił się do rozwoju Sonory, a także do jej przetrwania w czasach pandemii, gdy wiele miejsc się zamknęło. Dzięki Wam nadal jesteśmy z Wami i dla Was!

Wszystkim naszym odbiorcom, fanom, obserwatorom, cichym wielbicielom, a przede wszystkim tym, którzy do nas wracają – z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy również: twórcy instrumentu Sonora Sound Tube – Janowi Rosenbergowi, za dzielenie się swoim wynalazkiem oraz nieocenione wsparcie.

Dziękujemy też wszystkim osobom, które współtworzą Sonorę, a których zza kulis nie widać.

Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i razem z nami kroczą przez życie u boku Sonory, dzieląc się jej zbawiennymi dźwiękami z osobami, które tego najbardziej potrzebują.

Dziękujemy za wsparcie naszym przyjaciołom i współpracownikom za świetną współpracę!

Życzymy sobie i Wam, żeby Sonora rozwijała się i docierała wszędzie tam, gdzie jest potrzebna oraz by służyła ludziom w najlepszym możliwym celu, jakim jest relaks i dbanie o zdrowie psychofizyczne, bo to niezwykle ważne!

W trakcie trwania naszej urodzinowej promocji możecie skorzystać ze wszystkich relaksacyjnych sesji masażu dźwiękiem, sesji terapeutycznych i coachingowych, a także karnetów na 4 sesje oraz (!) specjalnie skomponowanych dla Was pakietów, które niebawem pojawią się w ofercie naszego internetowego sklepu oraz w aplikacji Booksy w korzystnych niższych cenach!

Jest to z pewnością dobra okazja, by zadbać o siebie w czasie, gdy wracamy już do szkolnych i zawodowych obowiązków po wakacjach, a pogoda nie pozwala na beztroski chillout pod chmurką.

Sprawdź naszą ofertę TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Foto: pierwsza Sonora wykonana w poznańskiej pracowni przez Katarzynę Paluszkiewicz i Łukasza Andrzejczaka w 2017 roku.