Vouchery prezentowe na Święta -10% !!!

Ten rok dał Ci w kość, a na myśl o szukaniu prezentów w zatłoczonych sklepach robi Ci się słabo? Czujesz, że jedyne czego potrzebujesz na nadchodzące Święta to świętego spokoju?! Nadchodzimy z pomocą!

Podaruj Sobie i swoim najbliższym prezent inny niż wszystkie. Być może oni, podobnie jak Ty, też potrzebują dłuższej chwili wytchnienia. A nasze masaże dźwiękiem w Sonora Sound Tube relaksują ciało, odprężają umysł, harmonizują oddech i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Brzmi jak super prezent? Zamów voucher już dziś!

U nas to łatwiejsze niż myślisz! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową www.sonora.eu/vouchery/ i zamówisz Voucher, który otrzymujesz najdalej na drugi dzień mailowo do samodzielnego wydruku lub zamawiasz wysyłkę czy odbiór osobisty w Sonora Studio na Bukowskiej 31/5 w Poznaniu.

Na dodatek my też mamy dla Ciebie przedświąteczny prezent! Do 24 grudnia mamy dla Ciebie -10% rabatu na wszystkie vouchery w naszym sklepie. Wpisz hasło ŚWIĘTA i zniżka trafia do Ciebie!Jak zamówić voucher z rabatem?
Wejdź na stronę naszego internetowego sklepu https://sonora.eu/zamow/voucher/ i podczas składania zamówienia wpisz kod rabatowy ŚWIĘTA w polu “masz kupon?”.

Zakupu w promocyjnej cenie dokonasz do 24.12 do północy 🙂