Pierwszy podcast #StorySonory już dostępny!

Już jest! Pierwszy, otwierający odcinek podcastów z cyklu #StorySonory, a w nim: krótkie story zawierające informacje skąd wzięła się Sonora i opowieść o tym, kim jest Sonorita – czyli krótkie zapoznanie z osobą, która tchnęła ducha w Projekt Sonora.

Nagranie pierwszego podcastu nie jest rzeczą łatwą i wiąże się z przełamaniem pewnych barier oraz przekonań o samym sobie. Niemniej jednak jest to bardzo rozwojowa czynność, a także pozwala na przekazanie niejednokrotnie ważnych treści w przystępny i prosty w odbiorze sposób. Mam zatem nadzieję, że wybaczycie mi wszelkie błędy i obdarzycie mnie srogim feedbackiem, który pozwoli mi mówić do Was więcej, częściej i jeszcze bardziej klarownie.

Zapraszam Was więc gorąco do wysłuchania oraz pozostawienia swojego komentarza. Podzielcie się swoją historią. Możecie też wypisać te tematy, które interesują Was w Sonorze, a ja postaram się o nich opowiedzieć w kolejnych odcinkach.

Za udostępnienie salki do nagrań należą się ogromne podziękowania dla Pracowni Głosu @Wokaliza – dziękuję, było to wspaniale przystosowane i przyjazne miejsce dla takiej nowicjuszki nagrań audio jaką jestem ja Natomiast za fotografię dziękuję Karolinie Gorzelańczyk, której najlepiej udało się ująć mnie podczas pracy w pracowni przy budowie Sonory.

//Sonorita.