Teraz Sonora w iMIND Institute.

Sonora została jednym z elementów programu Peak State Technology mającego na celu świadome podnoszenie potencjału człowieka. Działanie instrumentu poddawane będzie badaniom naukowym.

Mamy dla Was super wiadomość! Od kilku miesięcy Sonorę spotkać możecie na stałe w nowym miejscu – iMIND Institute. Sonora jest jednym z elementów programu Peak State Technology mającego na celu świadome podnoszenie potencjału człowieka. Działanie instrumentu poddawane będzie badaniom, których efekty będziemy Wam regularnie serwować.

Na szczycie piramidy potrzeb Maslowa jest Peak Experience, stan rozszerzonej świadomości, który daje dostęp do pełni swojego potencjału i czystej radości. Jest on niezbędny do pełnej samorealizacji jednostki. Według Maslowa mniej niż 1% ludzkości ma dostęp do tego stanu.

Opracowana przez iMIND Institute – Peak State Technology jest metodą na świadome i powtarzalne osiąganie Peak Experience. Stanów dających dostęp do możliwości mistrzów olimpijskich, wirtuozów, geniuszy i innowatorów z Doliny Krzemowej. Jest sposobem na stanie się HUMAN 2.0.

Hakowanie Ciała to przesuwanie granic ludzkich możliwości. To doświadczenie, zrozumienie i odczucie tego kim jesteśmy i czego naprawdę potrzebujemy. To zarządzanie swoim dobrostanem biologicznym i emocjonalnym. To rozwijanie Inteligencji Emocjonalnej i mądrości ciała. To poznanie pełni swojego potencjału. To Peak Performance.

iMIND Institute wykorzystując najnowsze badania z dziedziny przedłużania życia, biohackingu i technologii ekstazy pozwala ci obniżyć swój wiek biologiczny o kilkanaście lat, utrzymać młody, sprawny umysł i radość z pełni swojego potencjału. To sposób aby niemożliwe stało się możliwe.

Hakowanie świadomości to wykorzystanie synergii tradycyjnej wiedzy i najnowszej technologii w celu dokonania świadomej ewolucji człowieka. To umiejętność zarządzania tym kim jesteśmy i tym kim chcemy być. To sposób na dokonanie zmian w psychologicznym i duchowym kodzie jednostki. To zestaw narzędzi pozwalających na dostęp do treści podświadomych i nadświadomych.

iMIND Institute wykorzystuje protokoły sesji psychodelicznych, rytuałów przejścia i technologii ekstazy aby zaprojektować indywidualne doświadczenie transformacji pozwalające na hakowanie swojej świadomości.

Więcej o iMIND Institute: https://www.imindinstitute.com/