18. MDAG Poznań | „CAŁY TEN DŹWIĘK” | Koncert relaksacyjny Sonory

5 września 2021 o godzinie 11:00 w poznańskim Kinie Muza, zapraszamy na pokaz filmu „CAŁY TEN DŹWIĘK” w ramach 18. Millenium Docs Against Gravity, po którym nastąpi krótki koncert relaksacyjny w dźwiękach naszej nietuzinkowej Sonory!

18. Millennium Docs Against Gravity ⭐
3 – 12 września
Poznań | Kino Muza

Po filmie „Cały ten dźwięk”, który otworzy nam oczy (a może raczej uszy) na tę jakże istotną sferę życia, czyli fascynujący świat dźwięków, zapraszamy na koncert Sonory.
Relaksacja w dźwiękach Sonory to zanurzenie się w kojącym, subtelnym brzmieniu, które ułatwia uspokojenie ciała i umysłu oraz wejście w głąb siebie. Sprawdzimy na sobie, jak działa wibracja o częstotliwości 64 Hz i jakie wrażenie wywołuje jednostajna, transowa muzyka Sonory. Poczujemy całym ciałem basowy dźwięk i popłyniemy z melodią alikwotów, które mu towarzyszą. Sprawdzimy, dokąd zaprowadzi nas ta muzyka – czy zmieni odczucia płynące z ciała? Czy wpłynie na myśli? Oddaj się brzmieniu instrumentu, poczuj MOC dźwięku!

Sonora Sound Tube:


Innowacyjny instrument o działaniu relaksacyjnym, przeznaczony do terapii dźwiękiem. Wykazuje działanie terapeutyczne poprzez połączenie muzykoterapii i wibroterapii. Sonora daje niepowtarzalną okazję, by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w jego przyjemnych dźwiękach. Leżąc w środku korpusu rezonansowego poddani jesteśmy bezpośredniemu działaniu fal dźwiękowych, które przechodząc przez nasze ciało, powodują głęboki masaż oraz relaksują umysł. Taki stan sprzyja uwalnianiu emocji, regeneracji i poprawie samopoczucia. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne. Dotychczas wyprodukowano zaledwie 8 takich instrumentów.