Weekend w Karkonoszach w dźwiękach Sonora Sound Tube. WEJDŹ DO ŚRODKA, POCZUJ MOC DŹWIĘKU!

Hotel Sasanka i Sonora Sound Tube zapraszają na weekend w Karkonoszach 14–16 maja, pełen błogiego relaksu w dźwiękach, górskiego powietrza i bogactwa smaków w otoczeniu cudownych krajobrazów i zapachu wiosny!

Sonora daje Ci niepowtarzalną okazję by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w subtelnych dźwiękach czując ich wibracje całym swoim ciałem. To połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu. Relaks w Sonorze pozwoli Tobie odzyskać wewnętrzną równowagę, wsłuchać się w siebie i pobyć z samym sobą, tak po prostu, będąc jednocześnie otulonym przyjemną i subtelną muzyką. Twoje ciało zostanie dogłębnie wymasowane wibracją, która dodatkowo pogłębi stan odprężenia i przyniesie ukojenie zmęczonym mięśniom. Zadbaj o równowagę ciała i umysłu – wejdź do środka, poczuj moc dźwięku!

PROGRAM:

 • piątek
  15:00 zakwaterowanie
  17:00-19:00 obiadokolacja
  21:00 relaks w dźwiękach gongów i mis tybetańskich
  * sesje w Sonorze dostępne w godzinach 17:00-21:00
 • sobota
  8:30 joga
  8:00-10:00 śniadanie
  10:00-14:00 czas wolny
  14:00-17:00 warsztaty „W duszy gra: muzyka-ciało-emocje”
  17:00-19:00 obiadokolacja
  20:00 koncert SHANDY & EWA
  21:00 relaks w dźwiękach gongów i mis tybetańskich
  * sesje w Sonorze dostępne w godzinach 10:00-14:00 i 17:00-21:00
 • niedziela
  8:30 joga
  8:00-10:00 śniadanie
  10:00-17:00 czas wolny
  17:00 zakończenie
  * sesje w Sonorze dostępne w godzinach 10:00-17:00

Cena za noc w pakiecie 420 zł/os
Ilość miejsc ograniczona!

Pakiet obejmuje:

* noclegi w komfortowych pokojach (minimum 2 noce)
* śniadania oparte na lokalnych i tradycyjnych recepturach
* tematyczne obiadokolacje Szefa Kuchni
* dwie sesje relaksacyjne w Sonorze
* po każdej sesji napary ziołowo – herbaciane dostępne w Pracowni Naturalne Piękno
* udział w warsztatach “W duszy gra: muzyka-ciało-emocje”
* wieczorny koncert SHANDY & EWA

Codziennie oferujemy:

* Poranną Manufakturę Zdrowia na początek dnia, w której serwujemy shoty energetyczne, złote mleko z kurkumy, olej wytłaczany bezpośrednio gościom do kieliszków, soki owocowo – warzywne oraz menu oparte na lokalnych produktach
* Źródlany Bufet – Wody Życia z Kryształowej Góry w Kraskowie. Woda Życia wydobywana jest ze studni Kopalni Kwarcu w Kraskowie zbudowanej zgodnie z zasadami Boskiej Geometrii – złotego podziału odcinka. Jest przebogata w minerały, o wyjątkowej strukturze i potencjale energetycznym!
* Spacery na świeżym powietrzu po szlakach Karkonoszy
* Możliwość skorzystania z naszej Kuźni Siły
* Nielimitowany wstęp do strefy wellness – basen, jacuzzi, sauna

Dodatkowo proponujemy:

* Możliwość zamówienia Piknikowego Plecaka Podróżnika ze specjałami naszej Spiżarni Szafarzy
* 10% rabatu na dodatkowe zabiegi Pracowni Naturalne Piękno
* Spersonalizowana oferta turystyczna z przewodnikiem Hotelu
* Koncert gwiazdy – zgodnie z Kalendarzem Pozytywnych Emocji
* DOBRY SEN – zestaw do zamówienia w recepcji (poduszka z łuską gryczaną lub lawendą, jonizująca lampa solna, aromaterapia lub napar ziołowy, płyta z muzyką relaksacyjną wraz ze sprzętem do odsłuchu
* Możliwość rezerwacji jacuzzi na wyłączność po godzinie 21:00- za dodatkową opłatą (szczegóły w recepcji)

Przedłużenie pobytu możliwe z 20% rabatem za każdą dobę.

REZERWACJA:
https://hotel-sasanka.pl/…/wejdz-do-srodka-poczuj-moc…

Warunki rezerwacji:
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu, do dnia wskazanego we wstępnym potwierdzeniu rezerwacji. Datą wpłaty zadatku jest data zaksięgowania zadatku na koncie Hotelu. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie warunków rezerwacji i anulacji rezerwacji przez Osobę rezerwującą.

///////////////////////////////////////

Jak działa Sonora?

Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu, otulając się miękkim kocem. Dzięki temu może doświadczać działania fal dźwiękowych we wnętrzu Sonory, jednocześnie będąc otoczonym przyjemnym zapachem drewna. Sonora daje błogie poczucie bezpieczeństwa jak w łonie matki. Wibracja wędruje przez mięśnie, tkanki i kości, docierając w każdy zakamarek ciała, a subtelna muzyka pozwala na odpłynięcie w sen lub wejście w stan medytacji. Drgania dogłębnie masują ciało oraz relaksują umysł. Taki stan sprzyja uwalnianiu emocji, regeneracji i poprawie samopoczucia. Wibracja może wpływać na funkcjonowanie całego organizmu: zwiększać metabolizm komórek ciała, regulować pracę serca, przepływ krwi, a także aktywność mózgu. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne.

Jakie efekty daje sesja relaksacyjna w Sonorze?

Muzyka i wibracja Sonory uzupełniając się wzajemnie dają uczucie głębokiego odprężenia i relaksu. Na poziomie fizycznym zaobserwujesz:

 • uspokojenie oddechu, pogłębienie go, spowolnienie i wyrównanie
 • regulacja pracy serca oraz ciśnienia tętniczego
 • poprawa krążenia, a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu
 • lepszy transport produktów oczyszczania organizmu
 • stymulacja układu limfatycznego, czyli lepsze krążenie limfy w ciele
 • redukcja napięcia mięśniowego oraz zniwelowanie bólu
 • pojawienie się fal alfa w mózgu, co oznacza, że mózg przechodzi w stan spoczynku, charakterystyczny dla stanu odprężenia tuż przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu

Na poziomie psychicznym natomiast doświadczysz odprężenia umysłu i zwolnienia natłoku myśli. Taki stan sprzyja uzyskaniu wglądu w siebie, uwolnieniu emocji i oczyszczeniu, a możliwe nawet, że pozwoli Ci ujrzeć te same sprawy w innym świetle. Odprężenie umysłu wspiera również regenerację i poprawę koncentracji.

Warsztaty “W duszy gra: muzyka-ciało-emocje”

W zdrowym ciele zdrowy duch i odwrotnie! Dbałość o równowagę psychiczną pozwala utrzymać ciało w dobrej kondycji. Mówi o tym nie tylko stare przysłowie, ale też dziedzina nauki jaką jest psychosomatyka. A o tym, że muzyka na nas działa i może być pomocna także w osiągnięciu harmonii duszy i ciała chyba już nie trzeba wspominać.

Wychodząc naprzeciw naszym potrzebom harmonii, spokoju i wewnętrznego ładu spróbujemy zadbać o uwolnienie tego co kumuluje się w ciele. Będziemy wspierać się ruchem, ćwiczeniami oddechowymi oraz technikami wyobrażeniowymi, a to wszystko w rytm muzyki, która poprowadzi nas przez proces oczyszczania, zwanym też katharsis. Ostatecznie będziemy dążyć do uzyskania wewnętrznego spokoju czy ukojenia i szukać osobistej drogi do osiągnięcia go w głębokim relaksie przy dźwiękach muzyki na żywo – koncercie relaksacyjnym Sonora Sound Tube.

Podczas 2,5h warsztatu grupowego dowiesz się:

* jak pracować ze swoim ciałem,
* jak rozpoznawać emocje i jak je uwalniać,
* jak wspierać proces odprężania ciała,
jak oczyścić umysł,
* pogłębisz świadomość swojego ciała
poznasz techniki relaksacyjne i oddechowe.

Warsztat dedykowany jest wszystkim tym, którzy dbają o rozwój osobisty, chcą przyjrzeć się sobie, lubią muzykę i ruch, nie boją się przełamywać barier, czy chcą się po prostu dobrze bawić! Warsztaty prowadzone są w grupie co niewątpliwie pozwala na integrację i zbliża ludzi.

Prowadzące:

Katarzyna Paluszkiewicz – z wykształcenia lutnik, muzyk oraz dyplomowana muzykoterapeutka. Z muzyką jest związana od dziecka. Edukację muzyczną w zakresie gry na skrzypcach rozpoczęła w szkole muzycznej w Poznaniu. Ukończyła lutnictwo artystyczne na Akademii Muzycznej w Poznaniu i muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Zajmuje się pracą w drewnie, gra na instrumentach, śpiewa i prowadzi sesje relaksacyjne z wykorzystaniem instrumentu Sonora Sound Tube w Sonora Studio Masażu i Terapii Dźwiękiem w Poznaniu. Swoje działania skupia wokół poszerzania świadomości wokół wpływu muzyki na człowieka. Prywatnie jest mamą małej Ulki i lubuje się w długich spacerach leśnych w pieskim towarzystwie. Interesuje się budownictwem naturalnym, ekologią i ekspresją poprzez sztukę. Lubi być blisko natury.

Anna Niestatek – wokalistka, performerka, dyrygentka, edukatorka muzyczna, perkusjonistka. Poszukiwaczka indywidualnych form ekspresji wokalnej, dyrygentka Bydgoskiej Orkiestry Improwizowanej. Ogromną inspiracją w działaniach artystycznych jest dla niej metoda pracy „Voice and Body” Zygmunta Molika. Autorka projektów: ”Projektor głosu”, „Lekcja języka”, „Pieśń w przestrzeń” oraz „Pieśń w mieście”. Uczestniczka wielu praktyk pracy z głosem, min. z Olgą Szwajgier, Pauliną Miu – Zielińską, Lidie Kotliński, Jackiem Hałasem, Olgą Lidią-Kozłowską; oraz pracy z ciałem, min. z Jackiem Owczarkiem, Natalią Iwaniec, Agnieszką Kryst, czy Juliuszem Dzienkiewiczem. Uczestniczka projektów „Laboratorium Technik Wokalnych” oraz „Powszechna Improwizacja”. Współpracuje z Pracownią „Uwolnij swój głos” (Radom), Chatą Numinosum (Warszawa), Fundacją Nowa Sztuka Wet Music (Bydgoszcz), MÓZG Foundation. 

Pokaż mniej