Indywidualne spotkania z instrumentem Sonora Sound Tube // 2-3 października, KRAKÓW!

Zapraszamy na indywidualne spotkania z Sonora Sound Tube – relaksacyjny masaż dźwiękiem, które odbędą się 2-3 października w Krakowie.

Sonora daje Ci niepowtarzalną okazję by wejść do środka instrumentu i zanurzyć się w subtelnych dźwiękach czując ich wibracje całym swoim ciałem. To połączenie muzykoterapii i wibroterapii dające niezwykle głębokie odprężenie zarówno na poziomie ciała, jak i umysłu. Relaks w Sonorze pozwoli Tobie odzyskać wewnętrzną równowagę, wsłuchać się w siebie i pobyć z samym sobą, tak po prostu, będąc jednocześnie otulonym przyjemną i subtelną muzyką. Twoje ciało zostanie dogłębnie wymasowane wibracją, która dodatkowo pogłębi stan odprężenia i przyniesie ukojenie zmęczonym mięśniom. Zadbaj o równowagę ciała i umysłu – WEJDŹ DO ŚRODKA, POCZUJ MOC DŹWIĘKU!

Jak działa Sonora?

Osoba podczas sesji relaksacyjnej kładzie się na ławie, na której jest wsuwana do środka instrumentu, otulając się miękkim kocem. Dzięki temu może doświadczać działania fal dźwiękowych we wnętrzu Sonory, jednocześnie będąc otoczonym przyjemnym zapachem drewna. Sonora daje błogie poczucie bezpieczeństwa jak w łonie matki. Wibracja wędruje przez mięśnie, tkanki i kości, docierając w każdy zakamarek ciała, a subtelna muzyka pozwala na odpłynięcie w sen lub wejście w stan medytacji. Drgania dogłębnie masują ciało oraz relaksują umysł. Taki stan sprzyja uwalnianiu emocji, regeneracji i poprawie samopoczucia. Wibracja może wpływać na funkcjonowanie całego organizmu: zwiększać metabolizm komórek ciała, regulować pracę serca, przepływ krwi, a także aktywność mózgu. Sonora w naturalny sposób przywraca harmonię ciała i umysłu, pozwala odzyskać wewnętrzny spokój oraz siły witalne.

Jakie efekty daje sesja relaksacyjna w Sonorze?

Muzyka i wibracja Sonory uzupełniając się wzajemnie dają uczucie głębokiego odprężenia i relaksu. Na poziomie fizycznym zaobserwujesz:

 • uspokojenie oddechu, pogłębienie go, spowolnienie i wyrównanie
 • regulacja pracy serca oraz ciśnienia tętniczego
 • poprawa krążenia, a co za tym idzie lepsze dotlenienie organizmu
 • lepszy transport produktów oczyszczania organizmu
 • stymulacja układu limfatycznego, czyli lepsze krążenie limfy w ciele
 • redukcja napięcia mięśniowego oraz zniwelowanie bólu
 • pojawienie się fal alfa w mózgu, co oznacza, że mózg przechodzi w stan spoczynku, charakterystyczny dla stanu odprężenia tuż przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu

Na poziomie psychicznym natomiast doświadczysz odprężenia umysłu i zwolnienia natłoku myśli. Taki stan sprzyja uzyskaniu wglądu w siebie, uwolnieniu emocji i oczyszczeniu, a możliwe nawet, że pozwoli Ci ujrzeć te same sprawy w innym świetle. Odprężenie umysłu wspiera również regenerację i poprawę koncentracji.

Więcej info → www.sonora.eu

 • Czas: 2-3 października 2021 roku (sobota i niedziela)
 • Miejsce: Centrum Kultury Podgórza – Klub Wola Duchacka, Malborska 98, 30-624 Kraków
 • Czas trwania spotkania: 50 min.
 • Ilość miejsc ograniczona.
 • Zarezerwuj termin – napisz do nas lub zadzwoń: 509 088 744.
 • Organizator: lek. med. chińskiej Barbara Czarnecka

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Kasia Paluszkiewicz. Projektem Sonora zajmuję się od 2017 roku. Z wykształcenia jestem muzykiem, lutnikiem i muzykoterapeutą. W swojej pracy terapeutycznej z wykorzystaniem Sonory kieruję się założeniem, że każdy człowiek posiada w sobie zasoby pozwalające na poradzenie sobie z problemami, których doświadcza (odniesienie do teorii Junga). Za kluczowy uważam kontakt z samym sobą i dbanie o relacje, nie tylko z innymi, ale właśnie ze sobą. Jakość naszych relacji wpływa bezpośrednio na jakość naszego życia i poziom zadowolenia z niego, czy poczucia sensu. Dbanie o relacje ze sobą, ale też z innymi, to przede wszystkim dbanie o siebie, wsłuchanie we własne potrzeby i odpowiednie ich artykułowanie, a dzięki temu i lepsze rozumienie potrzeb innych. Często w pośpiechu i nieświadomości działamy wbrew sobie i temu co dla nas dobre. Zapominamy, że na pierwszym miejscu do szczęścia zawsze jesteśmy my. Jestem zwolenniczką poszukiwania odpowiedzi na trudy, na które wystawia nas życie wewnątrz nas, wspierając się naturalnymi i pierwotnymi sposobami, takimi jak muzyka. Sonora bez wątpienia tworzy tę niezbędną dla dobrego samopoznania przestrzeń, jest moim narzędziem do otwierania ludzkich dusz. Proces naprawczy zaczyna się już w samej decyzji, w pozwoleniu sobie na pobycie z samym sobą, tak po prostu, dla siebie, dla lepszego samopoczucia i zwyczajnego, lecz niezwykle zbawiennego relaksu…