Katarzyna Paluszkiewicz o Sonorze podczas VII Międzynarodowej Konferencji Studentów Muzykoterapii.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Katarzyny Paluszkiewicz o Sonorze, 8-9 kwietnia 2021 na VII Międzynarodowej Konferencji Studentów Muzykoterapii.

Serdecznie zapraszamy na VII Międzynarodową Konferencję Studentów Muzykoterapii „Kulturowe uwarunkowania w Muzykoterapii”, który odbędzie się 8-9 kwietnia 2021 online (link do strony internetowej zostanie przesłany po przesłaniu zgłoszenia). Konferencja skierowana jest do przyszłych i obecnych studentów muzykoterapii, absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych. Karty zgłoszeniowe dla uczestników biernych i czynnych oraz regulamin dostępne są na stronie http://amuz.wroc.pl/vii-miedzynarodowa-konferencja…
Wypełnione zgłoszenia prosimy o przesłanie na adres sknm@amkl.edu.pl


Na konferencji zaprezentujemy instrument i opowiemy o jego terapeutycznym wykorzystaniu. Tematem tegorocznej konferencji są “Kulturowe uwarunkowania w muzykoterapii”. Koordynatorka projektu”Sonora” Katarzyna Paluszkiewicz, opowie o tym jak odbierana jest muzyka i wibracja Sonory, skąd się wzięła i z czym się kojarzy, a także jak może być wykorzystana.