Wdzięczności, wdzięku i dźwięku na Nowy Rok!

Choć 2020 łatwy nie był, to należy mu się kilka słów wdzięczności. Jesteśmy wdzięczni za to, że pomimo kilku miesięcy lockdownu nasze studio przetrwało. Dziękujemy, że pozostaliście z nami i zaufaliście.

Dziękujemy, że wspólnymi siłami i wyrzeczeniami (maseczki, dezynfekcja) udało nam się stworzyć bezpieczne warunki do wykonywania sesji w Sonorze.

Dziękujemy, że byliście czujni na sygnały ze swojego ciała, a gdy napięcie i lęk urastał, korzystaliście z naszych sesji relaksacyjnych, by rozładować to, czym karmi nas pandemia.

Dziękujemy, że nie daliście się wszędzie głoszonym negatywnym informacjom i podążaliście za głosem Waszego serca, by być spójnym z tym co w Was głęboko i dzięki temu pozostać spokojnym. Jesteśmy przepełnieni nadzieją na lepszy Rok 2021. Cokolwiek by się nie działo obiecujemy sobie, że będziemy wdzięczni za to co otrzymamy, nawet jeśli zostaniemy wystawieni na jeszcze większą próbę. Wam również polecamy takie nastawienie.

Życzymy sobie i Wam, aby 2021 był pełen wdzięku oraz kojących dźwięków. Nie zapominajcie, że muzyka potrafi regulować samopoczucie i w chwilach, gdy jest nam bardzo źle może pomóc rozładować emocje, ukoić i pokrzepić. Słuchajcie muzyki, śpiewajcie i grajcie. Nieście to, co piękne również innym. Muzyka daje radość, a wykonywana wspólnie daje poczucie wspólnoty i wzmacnia nasze więzi, kojąc lęk i wzmacniając nas od środka.

Zespół Sonora Studio