Zamów voucher na świąteczny prezent.

Voucher prezentowy na relaksacyjny masaż dźwiękiem to idealny pomysł na świąteczny podarunek dla Twoich bliskich. Relaks w dźwiękach Sonory pozytywnie zaskoczy zarówno Ciebie jak i obdarowanego. Podaruj bliskim zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Masaż dźwiękiem w Sonorze to muzykoterapia i wibroterapia w jednym. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu: niweluje ból, redukuje napięcie, poprawia krążenie i wspomaga jego naturalną odporność, a także przywraca harmonię ciała i umysłu. Wejdź do środka, poczuj MOC dźwięku!

 

Zamów voucher w 4 krokach: 

  1. Wybierz rodzaj i długość sesji:
   • indywidualna 45 min – 120 zł
   • indywidualna 60 min – 160 zł
   • dla dwojga 90 min – 200 zł
   • dla dwojga 120 min – 270 zł 

2. Wyślij przelew na poniższe dane (i opcjonalnie wygeneruj potwierdzenie przelewu):

   • Harfownia Katarzyna Paluszkiewicz
   • Gorczycowa 10, 61-680 Poznań
   • Santander Bank 94 1090 2590 0000 0001 3471 0062
   • Tytuł przelewu: voucher sonora 

3. Wyślij e-mail na adres info@sonora.eu który będzie zawierał:

   • imię i nazwisko osoby, której chciałbyś/chciałabyś wręczyć voucher 
   • wybraną przez Ciebie długość sesji
   • możesz też załączyć potwierdzenie przelewu

4. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu prześlemy Ci voucher do samodzielnego wydruku w pdf.

 

Grudniowy przedświąteczny szał to czas, w którym szczególnie warto pamiętać o #świadomych zakupach. My też wspieramy ten ruch. Pamiętacie wydarzenie o przewrotnej nazwie Lulajze Matko Ziemio, które zorganizowaliśmy na koniec listopada zeszłego roku? Recyklingowe prezenty, wykłady o ekologii oraz bazarek lokalnych produktów handmade. W tym roku ten temat jeszcze bardziej nabrał znaczenia z uwagi na pandemię i jej negatywne ekonomiczne skutki.

#Kupuj lokalnie! Lokalne biznesy walczą o przetrwanie i wspieranie ich wydaje się rzeczą priorytetową, gdyż pełne portfele ludzi mieszkających wokół nas zapewniają dobrobyt kolejnym członkom społeczności. Jesteśmy samonapędzającą się spiralą finansową, jednym wielkim gospodarczym organizmem, a żeby taki organizm funkcjonował dobrze, trzeba zadbać o jego każdy poziom. Wspierajmy więc te miejsca, które prowadzone są przez naszych przyjaciół, rodzinę, sąsiadów, społeczność osiedlową, wiejską czy nawet miejską. I w końcu – kupujmy to co polskie, nie tylko w pandemię 😉

#Zrób to sam! Z uwagi na fakt, że wiele przedsiębiorstw musiało zawiesić swoją działalność sporo osób pozostało bez pracy. To przekłada się znów na poczucie dobrobytu, gdyż okazuje się, że nie możemy pozwolić sobie na obdarowanie najbliższych drogimi prezentami. W takich sytuacjach warto zajrzeć w siebie i zadać sobie pytanie: „co ja mógłbym/mogłabym zrobić/wykonać, aby uszczęśliwić bliską mi osobę?”. Kreatywność nie zna granic, a jeśli ktoś z Was potrzebuje inspiracji, zajrzyjcie w program naszego zeszłorocznego wydarzenia -> link.

#Usługi są eko! Trzecią sprawą, o której warto, a nawet trzeba wspomnieć, mówiąc o świadomych zakupach, jest aspekt ekologii. Kupowanie dóbr materialnych, prezentów, które nie zawsze są trafione lub „wybrane na szybko, bo z pustymi rękoma w święta nie wypada”, jest dość nieodpowiedzialne. Pomyślmy o tonach śmieci, które produkujemy corocznie oraz o śladzie węglowym, który pozostawiamy produkując tego typu „gadżety chowane do szafy”. Tutaj również wszelkie formy recyklingu i upcyklingu będą miały zastosowanie. Natomiast jeśli zależy Ci na wartościowym prezencie, pomyśl o alternatywnym rozwiązaniu, czyli wykupieniu jakiejś usługi. Może być to voucher na wizytę u fryzjera, barbera, kosmetyczki, salonu masażu i wiele innych. My oczywiście zachęcamy do obdarowania bliskich voucherem na relaksacyjną sesję masażu dźwiękiem w Sonorze.

Oto 5 powodów, dla których warto wybrać naszą usługę:

  1. Jest innowacyjna i z pewnością mile zaskoczy osobę, której go wręczysz.
  2. Obdarowujesz bliskich troską o ich dobre samopoczucie i wzmacniasz ich zdrowie. 
  3. Pozostawiasz minimalny ślad węglowy ograniczony do tego, który powstaje z samodzielnego wydruku vouchera (z uwagi na pandemię vouchery wysyłamy drogą mailową), zużycia kilku świeczek podczas sesji masażu dźwiękiem oraz dojazdu do naszego Studia. Zatem zapewniasz bliskim ekskluzywny prezent na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o środowisko i szanując Matkę Naturę. 
  4. Naturalny, pierwotny dźwięk Sonory różni się od innych popularnych masaży dźwiękiem zapewniając zupełnie nowe doświadczenie. 
  5. Masaż jest bezpieczny i komfortowy, wykonuje się go w ubraniu, bezdotykowo i bez bliskiego kontakt z klientem, który mógłby ułatwiać przenoszenie się wirusa COVID-19. 

Wesprzyj lokalny biznes i zamów voucher już teraz!